Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CHARLY / INTERNATIONAL ARTISTS CHARLY112LSP |
| EAN | 5060767442746 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,473
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Easter Everywhere |
|---|---|
| Sanatci | 13th Floor Elevators |
| Cikis tarihi | 2020-10-20 |
| EAN/UPC | 5060767442746 |
| Label | Charly |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CHARLY / INTERNATIONAL ARTISTS CHARLY112LSP |
| EAN | 5060767442746 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.