Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE 12MUTE663 |
| EAN | 5400863139612 |
| Release Date | September 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,719
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 2023 Ep |
|---|---|
| Sanatci | A Certain Ratio |
| Cikis tarihi | 2023-09-22 |
| EAN/UPC | 5400863139612 |
| Label | Mute |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE 12MUTE663 |
| EAN | 5400863139612 |
| Release Date | September 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.