Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE 12MUTE631 |
| EAN | 5400863044336 |
| Release Date | May 7, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,719
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Acr:Epa |
|---|---|
| Sanatci | A Certain Ratio |
| Cikis tarihi | 2021-05-07 |
| EAN/UPC | 5400863044336 |
| Label | Mute |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE 12MUTE631 |
| EAN | 5400863044336 |
| Release Date | May 7, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.