Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUTI6306783.1 |
| EAN | 5400863067830 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,243
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Acr Loco Live At Hope Mill Studios |
|---|---|
| Sanatci | A Certain Ratio |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 5400863067830 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUTI6306783.1 |
| EAN | 5400863067830 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.