Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEXILIS SHEU52022.1 |
| EAN | 4260472171028 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,761
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lost Hymns |
|---|---|
| Sanatci | A Cloud of Ravens |
| Cikis tarihi | 2023-04-28 |
| EAN/UPC | 4260472171028 |
| Label | Nexilis |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Gothic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEXILIS SHEU52022.1 |
| EAN | 4260472171028 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.