Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Fueled By Ramen/Atlantic FUEL606588.1 |
| EAN | 0075678606588 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,118
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Big Ole Album Vol.1 |
|---|---|
| Sanatci | A Day To Remember |
| Cikis tarihi | 2025-02-21 |
| EAN/UPC | 0075678606588 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Fueled By Ramen/Atlantic FUEL606588.1 |
| EAN | 0075678606588 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.