Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLE3399 |
| EAN | 0889466339912 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 11 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,165
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Ran - So Far Away |
|---|---|
| Sanatci | Flock of Seagulls |
| Cikis tarihi | 2023-01-20 |
| EAN/UPC | 0889466339912 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLE3399 |
| EAN | 0889466339912 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 11 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.