Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIDISC UND8121585.1 |
| EAN | 0068381215857 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 320 × 67 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,472
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Foot In Coldwater |
|---|---|
| Sanatci | A Foot In Coldwater |
| Cikis tarihi | 2022-03-25 |
| EAN/UPC | 0068381215857 |
| Label | Unidisc |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIDISC UND8121585.1 |
| EAN | 0068381215857 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 320 × 67 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.