Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOPSHELF RECORDS LPTSR115C |
| EAN | 0634457063501 |
| Release Date | August 18, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 4 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,901
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Have You Seen My Prefrontal Cortex? |
|---|---|
| Sanatci | A Great Big Pile of Leaves |
| Cikis tarihi | 2023-08-18 |
| EAN/UPC | 0634457063501 |
| Label | Topshelf Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TOPSHELF RECORDS LPTSR115C |
| EAN | 0634457063501 |
| Release Date | August 18, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 4 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.