Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCKET GIRL |
| EAN | 5016266113311 |
| Release Date | September 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 10 mm · 1.40 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.40 kg |
| Discs / Records | 4 |
₺10,169
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A.R. Kive |
|---|---|
| Sanatci | A.R. Kane |
| Cikis tarihi | 2023-09-15 |
| EAN/UPC | 5016266113311 |
| Label | Rocket Girl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCKET GIRL |
| EAN | 5016266113311 |
| Release Date | September 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 10 mm · 1.40 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.40 kg |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.