Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCKET GIRL RGIRL136 |
| EAN | 5016266113618 |
| Release Date | July 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,815
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dreampop |
|---|---|
| Sanatci | Kane, A.R. |
| Cikis tarihi | 2024-07-05 |
| EAN/UPC | 5016266113618 |
| Label | Rocket Girl |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCKET GIRL RGIRL136 |
| EAN | 5016266113618 |
| Release Date | July 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.