Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rough Trade RT0428LPXE |
| EAN | 0191402042801 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,352
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Several Songs About Fire |
|---|---|
| Sanatci | Savage, A. |
| Cikis tarihi | 2023-10-06 |
| EAN/UPC | 0191402042801 |
| Label | Rough Trade |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rough Trade RT0428LPXE |
| EAN | 0191402042801 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.