Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC 19658884881 |
| EAN | 0196588848810 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,727
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Beats, Rhymes & Life |
|---|---|
| Sanatci | A Tribe Called Quest |
| Cikis tarihi | 2025-02-14 |
| EAN/UPC | 0196588848810 |
| Label | Jive |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC 19658884881 |
| EAN | 0196588848810 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.