Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CMG 19658884871 |
| EAN | 0196588848711 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 391 g |
| Weight | 391 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,670
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Low End Theory |
|---|---|
| Sanatci | A Tribe Called Quest |
| Cikis tarihi | 2024-08-09 |
| EAN/UPC | 0196588848711 |
| Label | Jive |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CMG 19658884871 |
| EAN | 0196588848711 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 391 g |
| Weight | 391 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.