Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 5832038 |
| EAN | 0602458320381 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,089
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Invisible Cinema |
|---|---|
| Sanatci | Parks, Aaron |
| Cikis tarihi | 2024-06-21 |
| EAN/UPC | 0602458320381 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 5832038 |
| EAN | 0602458320381 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.