Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060246578466 |
| EAN | 0602465784664 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,602
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Little Big Iii |
|---|---|
| Sanatci | Parks, Aaron |
| Cikis tarihi | 2024-10-18 |
| EAN/UPC | 0602465784664 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060246578466 |
| EAN | 0602465784664 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.