Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Sahel Sounds SS029LP |
| EAN | 0656605588261 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,392
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Abba Gargando |
|---|---|
| Sanatci | Gargando, Abba |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 0656605588261 |
| Label | Sahel Sounds |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Sahel Sounds SS029LP |
| EAN | 0656605588261 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.