Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Universal Music |
| EAN | 0602465776379 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 20 × 315 × 315 mm · 900 g |
| Weight | 900 g |
| Discs / Records | 4 |
₺9,551
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Singles the First Fifty Years |
|---|---|
| Sanatci | Abba |
| Cikis tarihi | 2024-10-25 |
| EAN/UPC | 0602465776379 |
| Label | Polar |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Universal Music |
| EAN | 0602465776379 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 20 × 315 × 315 mm · 900 g |
| Weight | 900 g |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.