Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLAR 060244592838 |
| EAN | 0602445928385 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,093
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ring Ring |
|---|---|
| Sanatci | Abba |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 0602445928385 |
| Label | Polar |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLAR 060244592838 |
| EAN | 0602445928385 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.