Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Universal Music 060250837989 |
| EAN | 0602508379895 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,700
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Visitors |
|---|---|
| Sanatci | Abba |
| Cikis tarihi | 2022-06-10 |
| EAN/UPC | 0602508379895 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Universal Music 060250837989 |
| EAN | 0602508379895 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.