Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDLELIGHT 2445902606 |
| EAN | 0602445902606 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,029
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Blood |
|---|---|
| Sanatci | Abduction |
| Cikis tarihi | 2023-06-23 |
| EAN/UPC | 0602445902606 |
| Label | Candlelight |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDLELIGHT 2445902606 |
| EAN | 0602445902606 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.