Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OUTSIDE MUSIC LPOUTS9175C |
| EAN | 0623339917513 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Stolen Time |
|---|---|
| Sanatci | Lapell, Abigail |
| Cikis tarihi | 2022-04-22 |
| EAN/UPC | 0623339917513 |
| Label | Outside Music |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | OUTSIDE MUSIC LPOUTS9175C |
| EAN | 0623339917513 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.