Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AFAR AFAR004LP |
| EAN | 0809236160461 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,414
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gratitude |
|---|---|
| Sanatci | Oyewole, Abiodun |
| Cikis tarihi | 2022-02-04 |
| EAN/UPC | 0809236160461 |
| Label | Afar |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AFAR AFAR004LP |
| EAN | 0809236160461 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.