Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MISSISSIPPI MSRE36.1 |
| EAN | 0850024931060 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 322 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,081
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | True Story of Abner Jay |
|---|---|
| Sanatci | Jay, Abner |
| Cikis tarihi | 2023-04-14 |
| EAN/UPC | 0850024931060 |
| Label | Mississippi |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MISSISSIPPI MSRE36.1 |
| EAN | 0850024931060 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 322 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.