Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | SONY 88985462241 |
| EAN | 0889854622411 |
| Release Date | October 6, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 12 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,051
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | SONY 88985462241 |
| EAN | 0889854622411 |
| Release Date | October 6, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 12 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.