Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVLP2435 |
| EAN | 8719262013384 |
| Release Date | December 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 318 × 6 mm · 312 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 312 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,220
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Balls To the Wall |
|---|---|
| Sanatci | Accept |
| Cikis tarihi | 2019-12-13 |
| EAN/UPC | 8719262013384 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVLP2435 |
| EAN | 8719262013384 |
| Release Date | December 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 318 × 6 mm · 312 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 312 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.