Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL2012172.1 |
| EAN | 8719262012172 |
| Release Date | August 2, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 4 mm · 295 g |
| Weight | 295 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,220
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Metal Heart |
|---|---|
| Sanatci | Accept |
| Cikis tarihi | 2019-08-02 |
| EAN/UPC | 8719262012172 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL2012172.1 |
| EAN | 8719262012172 |
| Release Date | August 2, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 4 mm · 295 g |
| Weight | 295 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.