Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | APRIL APR147LP |
| EAN | 5709498114712 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,182
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Action 4s, the |
|---|---|
| Sanatci | Action 4s |
| Cikis tarihi | 2025-05-23 |
| EAN/UPC | 5709498114712 |
| Label | April |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | APRIL APR147LP |
| EAN | 5709498114712 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.