Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JUNGLE JGLE62A.1 |
| EAN | 5013145306215 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,756
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Drowning Out the Big Jets - Bbc Radio Sessions |
|---|---|
| Sanatci | Action Pact! |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 5013145306215 |
| Label | Jungle |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JUNGLE JGLE62A.1 |
| EAN | 5013145306215 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.