Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino East West UK 1308611 |
| EAN | 5054197308611 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,032
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | High Drama |
|---|---|
| Sanatci | Lambert, Adam |
| Cikis tarihi | 2023-03-03 |
| EAN/UPC | 5054197308611 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino East West UK 1308611 |
| EAN | 5054197308611 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.