Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 5540043 |
| EAN | 0602455400437 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 182 × 185 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,133
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Young Parisians / Lady |
|---|---|
| Sanatci | Adam & the Ants |
| Cikis tarihi | 2023-10-20 |
| EAN/UPC | 0602455400437 |
| Label | Decca |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 5540043 |
| EAN | 0602455400437 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 182 × 185 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.