Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EVERLOVING RECORDS LPEVE049 |
| EAN | 0812208013849 |
| Release Date | August 5, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,307
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Regardless of the Dark |
|---|---|
| Sanatci | Topol, Adam |
| Cikis tarihi | 2016-08-04 |
| EAN/UPC | 0812208013849 |
| Label | Everloving |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EVERLOVING RECORDS LPEVE049 |
| EAN | 0812208013849 |
| Release Date | August 5, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.