Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACKLAKE BL411367 |
| EAN | 7110537716886 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,190
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Handful of Memories |
|---|---|
| Sanatci | Wakeman, Adam |
| Cikis tarihi | 2021-11-19 |
| EAN/UPC | 7110537716886 |
| Label | Blacklake |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACKLAKE BL411367 |
| EAN | 7110537716886 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.