Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAH WAH RECORDS LPS244 |
| EAN | 4040824092375 |
| Release Date | January 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,561
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | De Uncornis Veritate |
|---|---|
| Sanatci | Adn' Ckrystall |
| Cikis tarihi | 2023-01-27 |
| EAN/UPC | 4040824092375 |
| Label | Wah Wah Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAH WAH RECORDS LPS244 |
| EAN | 4040824092375 |
| Release Date | January 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.