Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC INC. LPSUND5456 |
| EAN | 0090771545619 |
| Release Date | June 30, 1990 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 318 × 8 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,901
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Breakthrough |
|---|---|
| Sanatci | Adrian & the Sunsets |
| Cikis tarihi | 1990-06-30 |
| EAN/UPC | 0090771545619 |
| Label | Sundazed Music Inc. |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC INC. LPSUND5456 |
| EAN | 0090771545619 |
| Release Date | June 30, 1990 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 318 × 8 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.