Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 2 METER SESSIONS 2149090 |
| EAN | 8714691175351 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 8 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,796
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live On 2 Meter Sessions |
|---|---|
| Sanatci | Borland, Adrian |
| Cikis tarihi | 2025-01-24 |
| EAN/UPC | 8714691175351 |
| Label | Coast To Coast |
| Format | LP |
| Tur | Pop / New Wave |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 2 METER SESSIONS 2149090 |
| EAN | 8714691175351 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 8 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.