Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VILLAGE GREEN VLGG5.1 |
| EAN | 0689492134518 |
| Release Date | August 19, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,718
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Raise |
|---|---|
| Sanatci | Corker, Adrian |
| Cikis tarihi | 2013-08-19 |
| EAN/UPC | 0689492134518 |
| Label | Village Green |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VILLAGE GREEN VLGG5.1 |
| EAN | 0689492134518 |
| Release Date | August 19, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.