Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PEMBA PEMB3.1 |
| EAN | 5056032321946 |
| Release Date | April 5, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,827
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Thoughts & Moments Vol.1 Mixtape |
|---|---|
| Sanatci | Suleiman, Ady |
| Cikis tarihi | 2019-04-05 |
| EAN/UPC | 5056032321946 |
| Label | Pemba |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PEMBA PEMB3.1 |
| EAN | 5056032321946 |
| Release Date | April 5, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.