Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN RECORDS PTKF2179-1 |
| EAN | 0720841217916 |
| Release Date | February 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,202
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Try Harder |
|---|---|
| Sanatci | Aerial East |
| Cikis tarihi | 2021-02-12 |
| EAN/UPC | 0720841217916 |
| Label | Partisan |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN RECORDS PTKF2179-1 |
| EAN | 0720841217916 |
| Release Date | February 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.