Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RRS182 |
| EAN | 8055515233575 |
| Release Date | December 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 322 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,193
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Watching the Dance |
|---|---|
| Sanatci | Aerial Fx |
| Cikis tarihi | 2023-01-27 |
| EAN/UPC | 8055515233575 |
| Label | Radiation Reissues |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Post-Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RRS182 |
| EAN | 8055515233575 |
| Release Date | December 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 322 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.