Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RSE374LP-C1 |
| EAN | 0826257037411 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 8 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,815
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Intergrated Tech Solutions (White) |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2023-11-10 |
| EAN/UPC | 0826257037411 |
| Label | Rhymesayers Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYMESAYERS ENTERTAINMENT RSE374LP-C1 |
| EAN | 0826257037411 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 8 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.