Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Block Block Chop RSE356LP-C1 |
| EAN | 0196006803186 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Labor Days (Metallic Copper) |
|---|---|
| Sanatci | Aesop Rock |
| Cikis tarihi | 2001-09-18 |
| EAN/UPC | 0196006803186 |
| Label | Block Block Chop |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Block Block Chop RSE356LP-C1 |
| EAN | 0196006803186 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.