Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN RECORDS PTKF2136-1 |
| EAN | 0720841213611 |
| Release Date | August 19, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Something To Ruin |
|---|---|
| Sanatci | Ages and Ages |
| Cikis tarihi | 2022-07-01 |
| EAN/UPC | 0720841213611 |
| Label | Partisan |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN RECORDS PTKF2136-1 |
| EAN | 0720841213611 |
| Release Date | August 19, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.