Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK LODGE BLOD145LP |
| EAN | 6663666401457 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,451
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Uncrown |
|---|---|
| Sanatci | Ages |
| Cikis tarihi | 2020-08-21 |
| EAN/UPC | 6663666401457 |
| Label | Black Lodge |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK LODGE BLOD145LP |
| EAN | 6663666401457 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.