Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MADE IN GERMANY MIG02181 |
| EAN | 0885513021816 |
| Release Date | November 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,136
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live 74 |
|---|---|
| Sanatci | Agitation Free |
| Cikis tarihi | 2019-11-29 |
| EAN/UPC | 0885513021816 |
| Label | Made In Germany |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MADE IN GERMANY MIG02181 |
| EAN | 0885513021816 |
| Release Date | November 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.