Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MIG MDIG2171.1 |
| EAN | 0885513021717 |
| Release Date | August 30, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,468
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | River of Return |
|---|---|
| Sanatci | Agitation Free |
| Cikis tarihi | 2019-08-30 |
| EAN/UPC | 0885513021717 |
| Label | Mig |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MIG MDIG2171.1 |
| EAN | 0885513021717 |
| Release Date | August 30, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.