Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MIG MIG00263 |
| EAN | 0885513002631 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,665
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Momentum |
|---|---|
| Sanatci | Agitation Free |
| Cikis tarihi | 2023-11-24 |
| EAN/UPC | 0885513002631 |
| Label | Mig |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Krautrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MIG MIG00263 |
| EAN | 0885513002631 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.