Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RRS110-S |
| EAN | 8055515236927 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,242
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | First Warning: the 'United Blood' Era Recordings, New York City, 1983 |
|---|---|
| Sanatci | Agnostic Front |
| Cikis tarihi | 2025-04-25 |
| EAN/UPC | 8055515236927 |
| Label | Radiation Reissues |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RRS110-S |
| EAN | 8055515236927 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.