Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ DETECTIVE DDJD-002 |
| EAN | 8435395503539 |
| Release Date | January 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 9 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,653
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Emerald City Nights: Live At the Penthouse (1965-1966) |
|---|---|
| Sanatci | Jamal, Ahmad |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 8435395503539 |
| Label | Elemental Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ DETECTIVE DDJD-002 |
| EAN | 8435395503539 |
| Release Date | January 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 9 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.