Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950742 |
| EAN | 8436559469524 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,917
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At the Pershing Lounge 1958 - But Not For Me |
|---|---|
| Sanatci | Ahmad Jamal Trio |
| Cikis tarihi | 2022-12-09 |
| EAN/UPC | 8436559469524 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950742 |
| EAN | 8436559469524 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.